ŠKOLNÍ ROK  2019/2020

ZÁŘÍ
2. 9.            Slavnostní zahájení nového školního roku
10. 9.          Třídní schůzka (společná zahajovací)  15:30
25. 9.          2. ročník - beseda v knihovně se spisovatelkou Klárou Smolíkovou, 8:00
27. 9.          Sportovní den školy  (budeme sportovat v sále sokolovny i na venkovním hřišti)
30. 9.          3.-5. ročník - Jezírko Soběšice, odjezd 7:30 od školy, návrat po 12:30

ŘÍJEN
2.- 4. 10.      Podzimní sběr papíru a hliníku
10. 10.         Populárně-naučný program studia Motani "Florida a Havaj na Havaji", všechny ročníky, kino Blansko
25. 10.         1., 2., 3. a 5. ročník - hudebně národopisný program "Stařenka Morava vypráví" (v ZŠ)
                    4. ročník - Dopravní výchova v Blansku 
29.- 30.10.   Podzimní prázdniny (ÚT-ST)

LISTOPAD
11. 11.            Světýlkový pochod se svatým Martinem, 16:15 na náměstí
18. 11.         1.-3. ročník - filmové představení "Hodinářův učeň", kino Doubravice 
20. 11.         4.-5. ročník - divadelní představení "Malý princ" v kině Blansko
26. 11.         1., 2. a 5. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne)

PROSINEC
1.   (Ne)           Rozsvícení vánočního stromu na náměstí, "Vánoční jarmark", sraz dětí ze ZŠ v 15:45 u školy
4.   (St)           3. a 4. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne) (přesunuto z 27.11.)
6.   (Pá)           Děti navštíví Mikuláš se svojí družinou
14. (So)           Zkouška na "Vánoční koncert" v kostele (17:00 - cca 18:15)

15. (Ne)           Vánoční koncert dětí ZŠ a Ludíkovské schóly, kostel sv.Jiří, 17:00
23.12. - 3.1.     Vánoční prázdniny

LEDEN
6.   (Po)            2.-4. ročník - 1. plavání
8.   (St)             1.-2. ročník - Jezírko Soběšice, odjezd 7:30 od školy, návrat po 12:00
13. (Po)            2.-4. ročník - 2. plavání
14. (Út)             Třídní schůzky (konzultační hodiny) 13:30 - 17:00​​​​​​
20. (Po)            2.-4. ročník - 3. plavání

27. (Po)              2.-4. ročník - 4. plavání
31. (Pá)            Pololetní prázdniny

ÚNOR
3.   (Po)            2.-4. ročník - poslední plavání
10.-12. (Po-St) Lyžování v Hodoníně pro přihlášené děti

17. - 23. 2.       Jarní prázdniny

BŘEZEN
24. (Út)            1., 2. a 5. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne)
25. (St)            
3. a 4. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne)
31. (Út)            Pásmo africké kultury, skupina Emongo - všechny ročníky, 9:00 v tělocvičně

DUBEN
2. (Čt)              Zápis do 1. ročníku
9. (Čt)              Velikonoční prázdniny (ČT)

KVĚTEN
29. (Pá)           Atletická olympiáda ZŠ a MŠ Bořitov, od 16:30

ČERVEN
2.  (Út)           Třídní schůzky (konzultační hodiny) 13:30 - 17:00​​​​​​
3.  (St)           Školní výlet 1. a 2. ročníku, zámek Rájec-Jestřebí
14. (Ne)         Školní akademie dětí ZŠ a MŠ   16:00
24. - 25. (St-Čt)   3.-5. ročník - dvoudenní výlet do outdoorového střediska Březová na Vysočině