ŠKOLNÍ ROK  2018/2019

ZÁŘÍ
3. 9.      Slavnostní zahájení nového školního roku
7. 9.      Sportovní den školy
(podrobné informace mají děti v deníčcích)
11. 9.    Třídní schůzka (společná zahajovací)  15:30
13. 9.    Putování ve tmě s paní Renatou Moravcovou a Xantem
21. 9.    Dopravní výchova v Blansku (jen 4. ročník,
informace dostanou děti na lístku)

ŘÍJEN
1. 10.   3.-5. ročník - Dům přírody Moravského krasu, program "Svět pravěkých lovců"
3. 10.   1.-2. ročník - Dům přírody Moravského krasu, program "Putování za kapkou vody"
11.10.   Populárně-naučný program studia MOTANI - "Záhadná Namibie" (všechny ročníky, kino Blansko) 
24.10.   1.- 3. ročník  -  divadelní představení ZUŠ Blansko " Mikeš" (Blansko, Kollárova)
29.10. - 30. 10.   Podzimní prázdniny (PO-ÚT)

LISTOPAD
6. 11.    4. - 5. ročník - Svatomartinská dílna v Galerii Blansko (dopoledne)
13.11.   2. - 3. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne)
14.11.   1.(změna), 4., 5. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne) 
16.11.   5. ročník - návštěva Gymnázia Rájec-Jestřebí (dopoledne)
22.11.   1. a 5. ročník - VIDA science centrum Brno, program Alchymisté
29.11.   2.- 4. ročník -  VIDA science centrum Brno, program Alchymisté

PROSINEC
2.12.     Rozsvícení vánočního stromu a jarmark - sraz dětí ZŠ v15:45 u školy
3.12.     filmové představení "Když draka bolí hlava" v kině Doubravice (dopoledne)
15.12.   Zkouška na "Vánoční koncert" 17:00 v kostele

16.12.   Vánoční koncert dětí ZŠ  17:00
20.12.   "Polární kraje" - interaktivní beseda o Arktidě ve škole (8:00 1.-2. roč., 9:00 3.-5. roč.)
22.12. - 2.1.   Vánoční prázdniny

LEDEN
7. ledna - 8. února během plaveckého výcviku 2.-5. ročníku platí pro všechny třídy změněný rozvrh 
7.1.     Plavecký výcvik 2.- 5. ročník (1. termín)
9.1.     "Hudba hradů a zámků" - výchovný koncert v ZŠ, Mgr. Kocůrek (8:00 1.-2. roč.,  8:55 3.- 5. roč.)
14.1.   Plavecký výcvik 2.- 5. ročník (2. termín)
15.1.   Třídní schůzky (konzultační hodiny) 13:30 - 17:00​​​​​​
21.1.   Plavecký výcvik 2.- 5. ročník (3. termín)
28.1.   Plavecký výcvik 2.-5. ročník (4. termín)

ÚNOR
1. 2.      Pololetní prázdniny (PÁ)
4. 2.      Plavecký výcvik 2.-5. ročník (5. termín)
11. 2. - 17. 2.   Jarní prázdniny

BŘEZEN
12. 3.   
1. - 3. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne)
13. 3.    4. - 5. ročník - besedy v Obecní knihovně Bořitov (dopoledne) 

26. 3.    3.-5. třída - Environmentální středisko JEZÍRKO, program "Barvy Země"

DUBEN
2. 4.      Zápis do 1. ročníku
18. 4.    Velikonoční prázdniny (ČT)

KVĚTEN
17. 5.    Atletická olympiáda ZŠ a MŠ Bořitov (od 16:00)

ČERVEN
7. 6.      1.-2. třída - Environmentální středisko JEZÍRKO, program "Vodník Jezerníček vypravuje"
4. 6.      Třídní schůzky (konzultační hodiny) 13:30 - 17:00
16. 6.    Školní akademie dětí ZŠ a MŠ   16:00